Uitslagen 2018

15 september 2018 – Ploegentijdrit Nieuwer ter Aa
1. RETO 1 (Linda Klein, Joline Versteegen, Nicolien Luijsterburg, Jet Jansen)
2. WTC de Amstel 1 (Lieske Coumans, Kathleen Thomas, Leonie Balter, Astrid Schop)
3. VW Utrecht 1 (Martina Hoogendoorn, Jannie Wijnen, Evi Joosten, Haitske van der Schee)

Bekijk de volledige uitslag en de eindstand in het ploegenklassement.

26 augustus 2018 – Tijdrit Zevenhuizen
A-categorie
1. Janneke van Rooijen – Rapha Cycling Team
2. Linda Klein – RETO
3. Samantha van Steenis – RETO

B-categorie
1. Leonie van Tuijl – WTC Maas Waal
2. Ilse Uithoven – WTC Maas Waal
3. Annemieke van Steenis – VW Utrecht

Bekijk de volledige uitslag en eindstand in het individuele klassement.

14 juli 2018 – WV Eemland
A-categorie
1. Petra van Leeuwen – WTC de Amstel
2. Linda Klein – RETO
3. Miriam Fuselier – RETO

B-categorie
1. Caroline Folmer – ASC Olympia-Fietsbelles
2. Myrthe Drogtrop – WTV Westbroek
3. Puck Pinxt – ASC Olympia-Fietsbelles

Bekijk de volledige uitslag.

30 juni 2018 – Ronde van Wilhelminapark
A-categorie
1. Melissa van Pierre – Skits
2. Brenda Bakker – RETO
3. Janneke Elzinga – WC de Waardrenner

B-categorie
1. Wiesje Korf – VW Rotterdam
2. Myrthe Drogtrop – WTV Westbroek
3. Marieke van Ede – WTC Maas Waal

Bekijk de volledige uitslag.

3 juni 2018 – HSV De Kampioen
A-categorie
1. Linda Klein – RETO
2. Danielle de Jong – HSC de Bataaf
3. Christel Janssen – VW Amsterdam

B-categorie
1. Ilse Uithoven – WTC Maas Waal
2. Leonie van Tuijl – WTC Maas Waal
3. Truus Brands – WTC Maas Waal

Bekijk de volledige uitslag.

6 mei 2018 – Ulysses
A-categorie
1. Maaike Schakenbos – VW Den Bosch
2. Serena Schouwenaar – HR en TC DOK
3. Judith van Maanen – WTC de Amstel

B-categorie
1. Petra van Leeuwen – WTC de Amstel
2. Marloes Warnaar – VW Rotterdam
3. Ilse Uithoven – WTC Maas Waal

Bekijk de volledige uitslag.

14 april 2018 – Omloop Munnikenland
A-categorie
1. Linda Klein – RETO
2. Malou Hiemstra – De Domrenner
3. Wies de Jong – CS030

B-categorie
1. Janneke van Rooijen – Rapha Cycling Team
2. Ilse Uithoven – WTC Maas Waal
3. Leonie van Tuijl – WTC Maas Waal

Bekijk de volledige uitslag.

Contact Us