Uitslagen

Ploegen eindklassement 2015
1. HRTC Dok
2. VW Den Bosch
3. VW Utrecht

Bekijk de volledige uitslag.

12 september 2015 – Ploegentijdrit
1. WTC de Amstel – Judith van Maanen, Emma Paternotte, Astrid Schop en Lotte Terwindt
2. VW Rotterdam – Linda Stuurman, Hedwich Bekius, Bonne Knibbe en Arwen Altenburg
3. Ztikz – Anne Doggenaar, Eva Littel, Karin en Elisabeth van der Steeg

Bekijk de volledige uitslag.

Individueel eindklassement 2015
A-categorie
1. Tanja Ites – HRTC Dok
2. Esther van Leeuwe – VW Rotterdam
3. Kristine Kofman – Ztikz

B-categorie
1. Serina Schouwenaar – HRTC Dok
2. Annemarie Vedder – VW Utrecht
3. Tessa van der Veen – VW Utrecht

Bekijk het volledige individueel klassement

30 augustus 2015 – Ronde van Julianadorp
A-categorie
1. Esther van Leeuwe – VW Rotterdam
2. Tanja Ites – HRTC Dok
3. Anne Doggenaar – ZTIK

B-categorie
1. Verena Scholtens – HRTC Dok
2. Serina Schouwenaar – HRTC Dok
3. Annemarie Vedder – VW Utrecht

Bekijk de volledige uitslag en de tussenstand in het ploegenklassement

18 juli 2015 – WTC de Amstel Amstelveen
A-categorie
1. Tanja Ites – HRTC Dok
2. Esther van Leeuwe – VW Rotterdam
3. Anne Doggenaar – ZTIKZ

B-categorie
1. Serina Schouwenaar – HRTC Dok
2. Anne van Leeuwen – WTC de Amstel
3. Rigt Kalsbeek – Skits

Bekijk de volledige uitslag en de tussenstand in het individueel klassement en het ploegenklassement

20 juni 2015 – Nedereindse Berg Utrecht
A-categorie
1. Leontine Groeneveldt – Skits
2. Eva Littel – ZTIKZ
3. Tanja Ites – HRTC Dok

B-categorie
1. Simone Emens – Domrenners
2. Anneke Reenders – HRTC Dok
3. Serina Schouwenaar – HRTC Dok

Bekijk de volledige uitslag en de tussenstand in het individueel klassement en het ploegenklassement

23 mei 2015 – Ronde van Rossum
A-categorie
1. Laurine Keulemans – Amsterdam
2. Renske Doedee – Den Bosch
3. Eva Littel – ZTIKZ

B-categorie
1. Annemarie Vedder – Utrecht
2. Amy Keetels – Domrenners
3. Serina Schouwenaar – HRTC Dok

Bekijk de volledige uitslag en de tussenstand in het ploegenklassement.

11 april 2015 – Sprintcup – ARC Ulysses
1. Arwen Altenburg – Rotterdam
2. Leontien Groeneveldt – Skits
3. Rigt Kalsbeek – Skits

Bekijk de volledige uitslag en de tussenstand in het individuele– en ploegenklassement

Contact Us