Uitslagen 2022

10 September 2022 – Ploegentijdrit Nieuwer ter Aa

1. RETO 1 (Marlijn Vorstenborst, Amber Hakstege, Brenda Bakker en Inge Neijenhuis)
2. WV de Amstel 1 (Judith van Maanen, Laureen Hulskamp, Lidewij Kosters en Astrid Schop)
3. KEK / RTC Groenewoud (Nienke Klaassen, Dominique Vrouwenvelder, Simone Rademakers en Hiske Horstman)

Bekijk de volledige uitslag en de eindstand in het ploegenklassement.

 

14 Augustus 2022 – Papendal by Reto

A-categorie
1. Berdine Bakker – VW Rotterdam/RWC Ahoy
2. Sophie Baartman – CS030
3. Melanie Prins – individueel

B-categorie
1. Marjolein van der Steen – individueel
2. Suus Wagenmakers – individueel
3. Elly Kampman – VW ‘s-Hertogenbosch

Bekijk de volledige uitslag en de tussenstand in het ploegenklassement en eindstand individueel klassement.

 

10 Juli 2022 – Het Stadion

A-categorie
1. Else Dekker – VW Amsterdam
2. Nienke Klaassen – Kek / R&TC Groenewoud
3. Astrid Schop – WV de Amstel

B-categorie
1. Dominique Vrouwenvelder – R&TC Groenewoud
2. Marjolein van der Steen – individueel
3. Daphne Dales – VW Eindhoven

Bekijk de volledige uitslag en de tussenstand in het ploegenklassement en individueel klassement.

 

25 Juni 2022 – JVR de Batauwers

A-categorie
1. Petra van Leeuwen – WV de Amstel
2. Doris de Rooij – Gaul!
3. Marcella van Wanrooij – TSWV De Meet

B-categorie
1. Mayke Nusselder – VW Amsterdam
2. Dominique Vrouwenvelder – R&TC Groenewoud
3. Elly Kampman – VW Den Bosch

Bekijk de volledige uitslag en de tussenstand in het ploegenklassement en individueel klassement.

 

21 Mei 2022 – JVR de Batauwers

A-categorie
1. Simone Emens – CS030
2. Petra van Leeuwen – WV de Amstel
3. Daisy Goedhart 

B-categorie
1. Lucy Schoen – VW Amsterdam
2. Simone Rademakers – R&TC Groenewoud
3. Dominique Vrouwenvelder – R&TC Groenewoud

Bekijk de volledige uitslag en de tussenstand in het ploegenklassement en individueel klassement.

 

1 Mei 2022 – Ulysses

A-categorie
1. Doris de Rooij – Gaull
2. Marcella van Wanrooij – TSWV De Meet
3. Petra van Leeuwen – WV de Amstel

B-categorie
1. Ella van der Veer – Hanzerenners Zwolle
2. Dominique Vrouwenvelder – R&TC Groenewoud
3. Roos Anneveldt – CS030

Bekijk de volledige uitslag en de tussenstand in het ploegenklassement.

Contact Us